Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+kk + garáž Pod Rušiškou Liberec

Prodej unikátní bytové jednotky

3+kk, 79 m2, možnost koupě garáže v domě v OV, terasa 13,5 m2, venkovní terasa 75 m2,

celkem 196 m2 plochy,

Liberec, ul. Pod Rušičkou

 

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivní prodej bytové jednotky v Liberci

Nabízíme k prodeji unikátní bytovou jednotku včetně příslušenství v osobním vlastnictví. Jedná se o byt 3+kk o velikosti 79 m², s menší otevřenou terasou 13,5 m² a velkou venkovní terasou 75 m², která nabízí panoramatický a nerušený soukromý výhled.

Byt je součástí novostavby z roku 2007, která se nachází v Liberci, v lokalitě Vratislavice nad Nisou, ul. Pod Rušičkou. Byt je kompletně zařízen a nachází se v posledním patře bytového domu bez výtahu. Díky poloze domu ve svahu jsou to do bytu jen 2 patra z hlavního vchodu po schodech.

K bytu náleží sklepní kóje a v dosahu je kompletní občanská vybavenost, včetně zastávky tramvaje, která je vzdálená jen 3 minuty chůzí.

Byt je vybaven masivními vestavěnými a prostornými skříněmi, kvalitní podlahovou krytinou, bezpantovými dveřními křídly včetně dveřních obložek ve vysoké hodnotě. Na zasklené a venkovní terase je dřevěná podlaha a přivedená voda. Koupelna je vybavena sprchovým koutem se skleněnou zástěnou, WC a bidetem.

Bytová jednotka je k dispozici ihned. K dispozici je také možnost přednostního práva na koupi samostatné garáže v domě o velikosti 28,3 m² za cenu 500.000 Kč, která je vedena jako samostatná nemovitost v osobním vlastnictví a je v ní zavedena voda a elektřina.

Na celém domě byla před několika dny dokončena vnější obálka včetně nového zateplení, dům je nově v šedé barvě a zasklení lodžie bylo odstraněno. Připravuje se tedy nový PENB, proto je aktuálně nemovitost zařazena do kategorie G.

Tato nabídka je unikátní svou absencí podobných nabídek v dané lokalitě resp. širokém okolí města Liberec a stakto velkou terasou. Doporučujeme náročným zájemcům, kteří hledají nadstandardní bydlení v bytovém domě a třeba jako náhradu za rodinný domek.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Cena

6.700.000 Kč

možnost koupě samostatné garáže k bytu za zvýhodněnou cenu 500.000 Kč

 

REZERVOVÁNO

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF