Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


3+kk Horní Praha

Nabídka prodeje bytové jednotky s příslušenstvím 3+kk, 75 m2 v ul. Horní Praha - Nusle.

PRODÁNO !

Popis nemovitosti

Zprostředkuji vám prodej zcela zařízeného bytu dle fotografií a po generální rekonstrukci v roce 2017, o dispozici 3+kk včetně příslušenství, 75 m² v ul. Horní, Praha - Nusle. Celková revitalizace kompletního domu, včetně změn dispozic jednotek, společných prostor, nového výtahu, střechy, rozvodů a sítí proběhla v roce 2016. Jednotka velmi vkusně zařízena nábytkem, které je součástí kupní ceny, útulně dispozičně řešena, umístěna ve 4.NP, ul. Horní těsně navazuje na Park Jezerka (Na Jezerce), kde budoucí vlastníci naleznou množství prostoru k odpočinku. Skvělá občanská vybavenost a dostupnost na MHD tramvaj i BUS. Pro více informací kontaktujte makléře Rality11. Doporučuji prohlídku vážným zájemcům, na které se těším.

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Cena nemovitosti včetně právního a realitního servisu

7.990.000 Kč

PRODÁNO

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF