Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytový dům Liberec Vesec

Prodej bytového domu

  5 samostatných jednotek

klidná a lukrativní část Liberce - Vesec

ul. U družiny

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Nabízím zprostředkování prodeje bytového domu v Liberci, část obce Vesec. Nemovitost s 5 bytovými jednotkami, která prošla generální rekonstrukcí a úpravou na nájemní bydlení před cca 15 lety se nachází v zástavbě rodinných domů a vil v centru části Vesec v blízkosti základní školy, mateřské školy, dostupnost na MHD, obchod s potravinami u domu, skvělá dostupnost na výpadovku a rychlostní komunikaci Liberec - Praha. Nemožnost další zástavby v okolí předurčuje nabídku jako vhodnou investiční příležitost k nájemnému bydlení či podobného záměru ubytování. K nemovitosti náleží pro obyvatele domu garáž pro 3 vozy, další parkování na pozemku pro 4 vozy, nebo na komunikaci před domem. Skvěle udržovaná zahrada včetně dětského zahradního domku, venkovní pergoly pro odpočinek a posezení, dostatek prostoru na zahradě k relaxaci, k dispozici technická místnost u garáží. Obyvatelům domu je zaručeno maximální soukromí ve velmi klidné části. Rozdělení domu dle podlaží: 1.PP prostorný sklep s dílnou a prostorem pro posezení 36 m². 1.NP bytová jednotka 3+1 o velikosti 65 m² a bytová jednotka 3+kk o velikosti 51 m². 2.NP dvě bytové jednotky o dispozici 2+kk a velikostech 53 m² a 75 m². 3.NP půdní prostor přetvořen na LOFT byt 2+kk s koupelnou a WC o velikosti 93 m². Celková výměra pozemku včetně zastavěných ploch 1208 m², zastavěná plocha domu 175 m², zastavěná plocha garáže 71 m², samostatná zahrada 962 m². Nemovitost napojena na kanalizaci, vodní řad, v každé bytové jednotce vlastní měření, vytápění bytů na plyn vlastním plynovým kotlem nebo plynovými topidly VAFKY. Vhodné jako vícegenerační bydlení nebo investice.

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Cena nemovitosti

na dotaz

včetně realitního a právního servisu

REZERVOVÁNO

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF