Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Praha Věstonická 2+kk

Prodej bytové jednotky 2+kk s příslušenstvím, 58 m2, ul. Věstonická, Praha 5 - Zličín

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Zprostředkuji prodej bytové jednotky 2+kk s příslušenstvím, 57.60 m2 včetně balkónu 6,40 m2 a sklepní kóje 1,80 m2 v klidné části Prahy 5 - Zličín, ul. Věstonická.
Pokud hledáte klidné, bezpečné a moderní bydlení pro ideálně mladý pár s dítětem, nebo i jako případnou investici do bydlení, přijměte pozvání na prohlídku tohoto prosvětleného a prakticky dispozičně řešeného bytu.
Bytová jednotka se nachází v bytovém domě kolaudovaném v roce 2008, ve 3.NP s prostorným výtahem, sklepní kójí, balkónem na SV stranu, kdy v letních měsících je příjemné posezení bez přímého jižního slunce. Zastávka MHD je 100 m od domu, v docházkové vzdálenosti cca 1 km stanice METRA, trasa B a obchodní centrum Zličín. U domu bezpečná zóna v zástavbě domů stejného projektu, parkování, dětské hřiště, zeleň. Samotná jednotka je prakticky řešena, se dvěma oddělenými WC, koupelna s vanou. Velkou výhodou je, že na nemovitosti nevázne zástavní právo věřitele a je možné jednotku ihned užívat. Těším se na prohlídku.

Videoprohlídka

Cena za nemovitost

cena na dotaz

včetně realitního a právního servisu, advokátní úschovy

REZERVOVÁNO

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF