Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


prodej 2+kk Oáza v centru

Jedinečná příležitost si pořídit prostornou jednotku v družstevním vlastnictví !!

2+kk, parkovací stání a kóje v ceně. Novostavba v dolním centru Liberce komplex Oáza.

REZEVOVÁNO !

Popis nemovitosti

Zprostředkuji převod družstevního podílu vztahující se k bytové jednotce 2+kk, 60 m² včetně příslušenství, s vlastním parkovacím místem v krytých garážích.

Bytová jednotka se nachází v právě nově dokončeném projektu OÁZA v centru Liberce ul. Kladenská. Nachází se v 7.NP bytového domu se dvěma výtahy, není vybavena kuchyňskou linkou, v oknech izolační trojskla, velmi nízká energetická náročnost domu, dům zateplen.


Jedná se o zcela nové, těsně po kolaudaci převzaté byty v Liberci na "Rybníčku" naproti krajskému úřadu, kde je zaručena maximální občanská vybavenost, dostupnost na veřejnou dopravu, úřady, obchody. Jedná se o komplex 3 věží se 117 jednotkami v družstevním vlastnictví, které jsou vzájemně propojeny, kdy je rezidentům dle názvu projektu poskytnuta k užívání OÁZA klidu ve 3.NP venkovních teras, uvnitř domů v podobě oddechové zóny s dětským hřištěm, lavičkami a zelení. Každý z domů má dva výtahy, své zázemí, prostorné sklepní kóje ke každé jednotce, 2 patra parkovacích stání v garážích.

Nabízená bytová jednotka v družstevním vlastnictví:

Celková cena včetně parkovacího stání (pořízeného za částku 490.000 Kč) je 5.269.375 Kč. Možné předčasné splacení anuity nebo zaplacení první částky 2.200.000 Kč, to vše bez prokazování příjmů, poté splacení zůstatku anuity formou měsíčních splátek/nájemného ve výši 15.181 Kč do roku 2046. Převod do OV možný po 5 letech, tedy cca 8/2026. Úvěrová smlouva družstva je uzavřena na dobu splácení úvěru do 2046, s nejvyšší fixní úrokovou sazbou 2,90% na dobu prvních 5 let splácení. Zálohy na spotřeby jednotky jsou ve výši 2.476 Kč/měs.
Inzerce obsahuje fotografie nabízené jednotky, fotografie ze vzorového bytu OÁZA a vizualizace domu. Jednotka bez kuchyňské linky.

Doporučuji prohlídku, jedinečná možnost koupě bez prokazování příjmů v krajském městě Liberec.

Cena

5.269.375 Kč

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF