Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Hrádek nad Nisou

 

REZERVOVÁNO

 

Na prodej vícegenerační rodinný dům v Hrádku nad Nisou, okr. Liberec

Přímo v centru města, 2 bytové jednotky 2+1 a 4+1

Popis nemovitosti

Prodej vícegeneračního rodinného domu v Hrádku nad Nisou o 3 podlažích a v celém půdorysu sklepem, nemovitost se nachází v centru města ul. Sokolská v dosahu krajského města Liberec cca 20 minut vozem. Nemovitost má menší zahradu pro odpočinek, pěstování a dvě garáže, které jsou výhodou parkování v srdci města, zahradní altán. Vzhledem k tomu, že se jedná o vícegenerační dům, nabízí se dostatek prostoru pro více rodin nebo generací žijících společně.

1.NP samostatná jednotka 2+1 po kompletní rekonstrukcí s vlastním sociálním zázemím, celkem 67 m².

2.NP totožná jednotka 2+1 v původním udržovaném stavu se sociálním zázemím, celkem 67 m².

3.NP 2-3 pokoje v podkroví, WC, původní stav. Všechny 3 jednotky mají vlastní vstup z centrálního schodiště. Celková obytná plocha 191 m². V celém domě vyměněna okna za plastová, vytápění centrálním plynovým kotlem z jednotky v 1.NP.

Poloha domu v centru města je výhodná pro ty, kteří preferují přístupnost k veškerým obchodům, službám a veřejné dopravě, vlakové spojení 2 minuty od domu. Liberec, krajské město, je v dosahu 20 minut vozem, což pro obyvatele nemovitosti nabízí další možnosti využití a širokou škálu aktivit, jako je vzdělání, zdravotnická zařízení, kulturní a sportovní aktivity. Vzhledem k dostupnosti do Německa a Polska cca 3 km se nabízí další možnosti všeho druhu. Mnoho úložného prostoru ve sklepních prostorech. Nemovitost nikdo neužívá, vhodné i jako investiční příležitost, ihned k dispozici.

Celkový stav nemovitosti je velmi dobrý, střecha a krytina původní s dílčími úpravami.

Energetický průkaz nemovitosti je aktuálně ve fázi vypracování, označujeme proto dočasně kategorií G.

Videoprohlídka

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Cena nemovitosti

k jednání 5.490.000 Kč

REZERVOVÁNO

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF