Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronajem více bytů OÁZA v centru

Nabízím k pronájmu mnoho bytových jednotek v nově postaveném komplexu OÁZA v Centru Liberece.

Bytové jednotky o dispozicích 2+kk a 3+kk, včetně parkování v garáži, balkónu, teras a prostorných kójí.

Popis nemovitosti

V nově vzniklém projektu v samém centru Liberce, Oáza v centru nabízím více volných bytových jednotek v družstevním vlastnictví k podnájmu. Jedná se o zcela nové, těsně po kolaudaci převzaté byty v Liberci na "Rybníčku" - dolním centrum Liberce, naproti krajskému úřadu, kde je zaručena maximální občanská vybavenost, dostupnost na veřejnou dopravu, úřady, obchody.

Jedná se o komplex 3 věží, které jsou vzájemně propojeny, kdy je rezidentům dle názvu projektu poskytnuta k užívání OÁZA klidu ve 3.NP venkovních teras, uvnitř domů v podobě oddechové zóny s dětským hřištěm, lavičkami a zelení. Každý z domů má dva výtahy, své zázemí, prostorné sklepní kóje ke každé jednotce, 2. patra parkovacích stání v garážích.

Nabízím podnájem s výhradním zastoupení družstevníků, kterým jsem zajišťovali prodej, od všech jednotek mám k dispozici klíče, prohlídky jsou možné po dohodě. Projekt je již přístupný. Byty budou vybaveny zcela novými kuchyňskými linkami včetně spotřebičů, okna s izolačním trojsklem, podlahy lamino - plovoucí, v koupelnách sprchové kouty se skleněnou zástěnou.

 

Ceny

Ceny jednotlivých jednotek k podnájmu na dotaz.

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF