Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


rodinný dům Pod Skalkou Liberec

Na prodej velmi prostorný rodinný dům v Liberci,

ul. Pod Skalkou - Vratislavice nad Nisou

Dispozice 6+1, velký venkovní krytý bazén a zahradní domek

Skvělá a lukrativní adresa v krajském městě

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Na výjimečné adrese v Liberci, ve čtvrti Vratislavice nad Nisou, ulice Pod Skalkou, vám zprostředkuji prodej novostavby rodinného domu z roku 2001.
Novinkou v mé nabídce je rodinný dům navržen jako 6+1, současný stav je 5+1, avšak jednoduchým zásahem z galerie a pracovny v patře domu lze vybudovat prostornou ložnici. Je to ideální příležitost pro velkou rodinu, která ocení dostatek soukromí pro každého člena.
 
Nemovitost se nachází v zástavbě nově postavených rodinných domů, kde je kladen důraz na rezidenční bydlení, soukromí a klid. Poskytuje výjimečný pocit prominentního bydlení se skvělou dostupností do centra města, zastávku tramvaje a výpadovku Liberec - Praha.
 
V přízemí domu se nachází vstupní zádveří, obývací místnost, technická místnost, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, prostorná garáž pro dva vozy a vstup na terasu. Výstupem po masivním dřevěném schodišti do druhého nadzemního podlaží se dostanete na otevřenou galerii, se vstupem do dvou ložnic, koupelny s rohovou vanou a sprchovým koutem, samostatné WC a šatny. Další prostor pro uložení je k dispozici na půdě.
 
Celková zastavěná plocha domu činí 160 m², užitná plocha včetně garáže je 261 m² a obytná plocha činí 219 m², zahradní domek zastavěná plocha 26 m2.
 
Vstup do upravené zahrady se vzrostlými dřevinami a velkým krytým venkovním bazénem s tepelným čerpadlem podtrhuje luxus a soukromí bydlení. Z terasy je nádherný výhled na Ještěd a celý hřeben. K nemovitosti náleží zděný zahradní domek s vlastním číslem popisným, který je vybaven malou kuchyňkou, koupelnou a prostorem pro obývání a spaní. Nemovitost je vybavena zabezpečovacím a kamerovým systémem, všechna okna v prvním nadzemním podlaží jsou osazena venkovními roletami s časovým spínačem. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a krbem, napojeno na obecní řad s pitnou vodou, odpadní vody jsou zpracovávány domácí čistírnou od společnosti BMTO. Sjednejte si prohlídku této unikátní nemovitosti, během níž vám makléř na místě poskytne další informace. Vřele doporučujeme a těšíme se na vaši návštěvu. Průkaz energetické náročnosti budovy je v přípravě, proto dočasně uvádíme třídu G.

Videoprohlídka

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Cena nemovitosti včetně realitního a právního servisu

Cena na dotaz

PRODÁNO

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF