Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


rodinný dům Žďárek

Na prodej novostavba rodinného domu 5+kk, 215 m2 před dokončením

Obec Žďárek u Sychrova

PRODÁNO !

Popis nemovitosti

Novinkou v mé nabídce je prodej rodinného domu před dokončením o dispozici 5+kk s garáží pro dva vozy, užitná plocha nemovitosti 215 m², obytná plocha 173 m². Nemovitost se nachází v obci Žďárek u Sychrova v dostupnosti od krajského města Liberec 10 minut vozem. Situováno na pozemku s celodenním osluněním a nerušeným výhledem na všechny světové strany. Rodinný dům se nabízí ve fázi před dokončením. Vystavěno kompletně v systému YTONG, obvod YQ LAMBDA 450, tepelně izolační vnitřní i vnější omítky YTONG.

Všechna okna mají standardně trojskla. Sekční garážová vrata jsou od německé firmy Hormann. V patře již betonem zalita 5 cm kročejová izolace proti hluku, možné tedy položit finální podlahu a je zde příprava na vytápění přímotopy možné ovládat i přes WIFI. V přízemí je možné dodatečně realizovat teplovodní podlahové vytápění buď na elektrokotel či TČ. Zde bude položena podlahová izolace, finální povrch a formu vytápění je na libosti budoucího majitele. Komín a příprava na krbová kamna nebo krb jsou již vyhotoveny, plyn není.

Zbývá dovybavit zařizovacími předměty, koupelny, podlahy, kuchyně dle vlastního výběru nového vlastníka. Aktuálně dokončeno zateplení se sádrokartonovými podhledy ve 2.NP. Hotové jsou kompletní rozvody vody, elektřiny a odpadu - ten je sveden do ČOV a následně možno využít jako zálivku zahrady přes 7 m3 retenční nádrž.

Velmi zajímavé umístění v klidné lokalitě a skvělé dostupnosti na výpadovku Praha - Liberec. Stavební společnost zajišťující stavbu je k dispozici i novému majiteli. Na jaře 2020 je možné již komfortně bydlet.

 

Energetický průkaž B.

Videoprohlídka

Cena

6.290.000 Kč

 

PRODÁNO !

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF