Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Roubená chalupa Křižany v Podještědí

Prodej malebné roubenné chalupy v obci Křižany, okr. Liberec. Bez nutnosti oprav, připraveno k okamžitému užívání a relaxu.

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Unikátní prodej roubené chalupy s evidenčním číslem v obci Křižany v Podještědí. Tato nemovitost je po mnoha desetiletích a odrůstání několika generací dětí, vnoučat a pravnoučat na chalupě k dispozici pro zájemce, kteří se chtějí stát vlastníky této srdcové záležitosti.

Je důležité si uvědomit, že tato nemovitost není určena k trvalému celoročnímu bydlení, ale k dlouhodobé rekreaci. Fotografie autenticky zobrazují skutečný stav nemovitosti a vnitřního vybavení, nebyly prováděny žádné změny v podobě homestagingu. Popis roubenky: - V přízemí se nachází společenská místnost/světnice s kachlovými kamny a krbovými kamny, vstupní zádveří, kuchyňka, jídelna, koupelna se sprchovým koutem, dílna, suché WC v domě a možnost napojení na vodu. NOvě přivedena voda k nemovitosti z obecního řadu.

V prvním patře jsou 2 ložnice, odpočinkový prostor nad schodištěm, šatna a další možnost rozšíření o jednu místnost pro letní bydlení za minimální náklady. - V domě se také nachází malý suchý sklípek a přístavba stodoly poskytuje mnoho prostoru pro uložení. - Venkovní altán a zahrada jsou ideální pro odpočinek a dovádění. - Pitná voda je z obecního řadu, elektřina 230V je zavedena také (380V), odpady jsou svedeny do jímky. - Vytápění je lokální na tuhá paliva a elektřinu. - Podél domu protéká Ještědský potok. - Zastavěná plocha a nádvoří činí 241 m², zahrada má rozlohu 445 m². Tato nemovitost byla po mnoho let záměrně udržována ve stavu klasického vesnického bydlení v roubené chaloupce. Nejsou nutné žádné vstupní náklady, elektřina byla částečně obnovena a zachován je duch chalupaření. V dřevě jsou místy škůdci - jeden trám a stáří nemovitosti je přibližně 120 let. Vybavení je z větší části součástí prodeje. Vzhledem k velmi zajímavé ceně této nemovitosti je možné diskutovat o možnostech financování, banka je schopna financovat hypotečním úvěrem. Financování zajístí naše kancelář. Pro velmi vážné zájemce o koupi doporučujeme prohlídku. Prosíme o telefonický kontakt.

Kontakt

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Cena nemovitosti včetně vybavení a zajištění právního a realitního servisu

2.490.000 Kč

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF