Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zahrada Gallas Liberec

Nové družstevní bydlení v Liberci.

I. ETAPA projektu
družstevní výstavba
173 jednotek
157 parkovacích stání

KOLAUDACE prvních domů
03/2025

 

Popis nemovitosti

Zahájení I. etapy družstevní výstavby bytových jednotek v nově vznikajícím projektu Zahrada Gallas v Liberci - Franiškov.

PRODEJ ZAHÁJEN !

Bytové jednotky 1+kk až 4+kk jsou aktuálně možné k rezervaci.

173 jednotek
157 parkovacích stání

KOLAUDACE
03/2025

V projektu Zahrada Gallas mohou nově nabýt práva a povinnosti i právnické osoby!

Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby. To přináší řadu výhod:

Výhody družstevního bydlení – bez hypotéky a přesto ve vlastním

 

Zájem o družstevní bydlení stoupá. Popularita roste díky způsobu financování, které je příznivější pro mladé lidi, živnostníky a rodiny s dětmi. Pro získání družstevního bytu nemusíte nikomu dokládat výši příjmů, protože nepotřebujete úvěr ani hypotéku. Na pořízení vlastního bydlení vám stačí mít naspořeno 20 % z ceny bytu a základní členský vklad do bytového družstva.

Pro každý jednotlivý projekt zakládáme samostatné bytové družstvo. Vy jako jeho členové pak sami rozhodujete o tom, kdo vás bude zastupovat, kdo vám bude vykonávat správu, vést účetnictví a zda si po splacení úvěru na výstavbu bytového domu převedete byty do osobního vlastnictví.

Předseda České společnosti pro rozvoj bydlení Mgr. Martin Kroh ve svém videu o výhodách družstevního bydlení.

https://vimeo.com/543921020/2804db308e

Pro koho je družstevní bydlení ideální?

Pro mladé rodiny

„Manželka je na mateřské dovolené a díky tomu nesplňujeme podmínky pro získání hypotéky. Navíc se nechceme příliš vázat na jedno místo. Hodí se nám, že podíl v bytovém družstvu můžeme kdykoli jednoduše prodat bez ohledu na úvěr bytového družstva.“   

Pro živnostníky

„Jsem živnostník. Vydělávám sice dostatek peněz, ale hypotéku od banky nedostanu. Nikoho nezajímá, že řemeslo má zlaté dno a práci mám nasmlouvanou na půl roku dopředu. Pro banku jsem riziková skupina. Družstvo to ale nezajímá, složím čtvrtinu ceny a můžu bydlet. To mi připadá fér.“

Pro seniory

„Jsme v důchodu a stačil by nám menší byt, než ve kterém bydlíme. Peněz z prodeje současného bytu budeme mít sice dost, ale rádi bychom si něco nechali jako rezervu. Vyhovuje nám, že na začátku zaplatíme jen 20 % a zbytek budeme platit formou nájmu jednak z důchodu a jednak z peněz, které nám zůstanou z prodeje.“

Pro singles

„Bydlím sama. Hypotéku nechci a asi bych ji ani nedostala. Peníze, které utratím za nájem, jsou jednou provždy pryč, a to se mi nelíbí. Hodnota mého podílu v bytovém družstvu každou měsíční platbou roste a když se rozhodnu cestovat, tak ho prodám a jedu. Ta jednoduchost je prostě skvělá.“

Pro investory

„Mám nějaké volné peníze, ale na koupi celého bytu to ještě není. Vyhovuje mi proto, že složím jen část ceny bytu. Ten pronajmu a zbytek zaplatím z toho, co dostanu od nájemníků. Nemusím při tom složitě vyjednávat s bankami a časem, až zase něco vydělám, můžu celý proces bez složitého dokládání příjmů jednoduše zopakovat.“

Pro zájemce o projekt Zahrada Gallas

nově vzniklé kontaktní místo v Liberci na adrese:

Robert Táborský - reality11

ul. U Nisy 916/12, 46007 Liberec III - Jeřáb (Rezidence RoSa)

Neváhejte mne kontaktovat. Nezávazně a zdarma vám připravím model financování s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti.

Nabídka bytů - https://www.bydlenisprirodou.cz/zahrada-gallas/nabidka-bytu/

 

 

Kontakt

Kontakt

 

taborsky@reality11.cz

Tel.: +420 775 387 887

 

Nabídka bytů

www.bydlenisprirodou.cz/zahrada-gallas/nabidka-bytu/

Robert Táborský

"Jsem certifikovaným realitním specialistou, jehož kvalifikace byla ověřena Ministerstvem pro místní rozvoj. Mé první uskutečnění realitního obchodu sahá až do roku 1996.

Každý krok mého pracovního procesu je pečlivě prováděn s náležitou úctou a profesionálním přístupem ke všem klientům. Mým cílem je dosahovat vynikajících výsledků nejen v oblasti technických znalostí, ale také v oblasti lidské empatie, protože pro mě má absolutní prioritu spokojenost každého klienta.

Mé jméno a pověst jsou pro mně důležité, a proto neustále investuji do svého vzdělání, abych poskytoval služby na nejvyšší úrovni. Moje úspěchy a spokojenost stovek klientů mluví za vše. Jsem tady, abych vás provedl realitním obchodem s jistotou a s tím, že jsem profesionál, na kterého se můžete spolehnout."

 Robert Táborský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF