O mně


Jsem váš soukromý průvodce světem nemovitostí, s certifikátem z Ministerstva pro místní rozvoj. Již od roku 1996 jsem se ponořil do fascinujícího oboru realit.

Jako součást Národního realitního holdingu a.s. jsem hrdým členem této renomované společnosti. Národní realitní holding je dlouhodobě etablovaným hráčem na trhu nemovitostí a společně se sítí kanceláří Reality11 sdílíme hodnoty kvality, profesionality a péče o naše klienty.

Všichni moji klienti mohou očekávat nezbytnou úctu, empatii, péči a profesionální přístup. Pro mě je klíčové zajistit, aby každý aspekt mé práce byl na špičkové technické i lidské úrovni, což přináší spokojenost vám, mým klientům.

Mým cílem je udržet si skvělé jméno a pověst, což je důvodem, proč neustále investuji do svého vzdělávání a profesionálního růstu. Moji klienti nejsou jen transakcí. Jsem zde, abych byl vaším partnerem v životní události, kterou prodej nemovitosti nepochybně představuje.

Nemusíte se obávat, že budu jedním z rychloškolených makléřů z velkých řetězců, naopak, budu vaším spolehlivým průvodcem po celou dobu procesu, od počátečního setkání až po předání nemovitosti, a budu zde i po prodeji, poskytujíc vám servis na vysoké úrovni.

K práci používám nejmodernější nástroje moderního realitního profesionála. Moje inzerce je na více než 70 hlavních realitních webech, každá zakázka má svou jedinečnou webovou stránku, a aktivně se angažuji na sociálních sítích. V rámci jména realitytaborsky.cz a reality11 spravuji stovky poptávajících klientů a vytvářím profesionální prezentace včetně fotografií a videí, půdorysů, včetně leteckého záběru a postprodukce fotografií a vizualizace.

Jako profesionál v oboru mi není lhostejný vývoj a revoluce v podobě AI - umělé inteligence, kterou aktivně využívám ke své profesní tvorbě a ještě lepší novodobé péči pro své klienty.

Ale co je nejdůležitější, za mě hovoří reference od stovky spokojených klientů.

20+
let zkušeností v oboru
2500+
klientů a přátel
650+
realizovaných transakcí
Robert Táborský

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby. Jsem reprezentantem Vaší nemovitosti i Vás.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení