Reference


Dobrý den, děkuji Vám za možnost vyjádřit se ke spolupráci s realitním makléřem. Vzájemná komunikace s panem Táborským byla od samotného začátku naprosto bezproblémová. Počínaje příjmem telefonního hovoru v 5 hodin odpoledne až po rozloučení se při předávce bytu. Nenašla jsem sebemenší pochybení ze strany pana Táborského. V jeho přítomnosti jsem se necítila, že by na mě byl vyvíjen tlak z jeho strany - hlavně mi na ten byt "kejvněte". Tohle se rozhodně nedělo. Příjemné vystupování ze strany pana T. Byl je mně vždy milý, přívětivý, ochotný a velmi zdvořilý. Uměl odpovědět na každou z mých otázek co se bydlení týká. Spolupráce s ním byla velmi příjemná. Víc takových lidí mezi realiťáky a celkově mezi lidmi obecně. Děkuji za spolupráci a za možnost bydlet v daném bytě. S pozdravem Ing. Gramanová Lucie

Lucie Gramanová

Velice profesionální přístup, který je navíc podtržen silnou osobností pana Táborského s lidským přístupem k zákazníkovi. Jsem velice spokojen a mohu každému jen doporučit. Reiner.

Zbyněk Reiner

Pan Táborský je skvělý makléř, navíc s empatií a velice slušným a férovým jednáním. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Jsme rádi, že prodej bytu a garáže a zároveň pořízení nového domu jsme svěřili do dobrých rukou.

manž. Krotilovi

Budu stručný ? - skvělý, velmi ochotný, spolehlivý, příjemný. Děkujeme moc

M. Pěnička

Koupě bytu je velký krok v životě, a je dobré mít pomoc makléře, kterému můžete důvěřovat. Vždy je velmi příjemné setkat se s kompetentním člověkem, který je profesně na výši. Právě takový makléř je pan Táborský a výborná zkušenost s celým procesem koupě bytu v Lbc nás přivedla k tomu, že jsme mu bez váhání zadali naopak prodej našeho bytu v Praze. A opět k naprosté spokojenosti. Jeho služby můžeme jedině doporučit. I.H. a T.L.

MgA. I. Honsnejmanová

Podařilo se nám zajistit naše vysněné bydlení v komplexu Dubice v Liberci pod Ještědem. Pane Táborský děkujeme za rychlost a profesionalitu nebylo moc času... Už jsme tři máme krásného zdravého syna a bylo to bez stresu:-) Rádi Vás doporučíme. Jiránkovi Liberec

M. Jiránek

pan Táborský nám pronajímá již spoustu let byty v našich bytových domech v centru Liberce. Vždy jsme maximálně spokojeni s výběrem, ověřením a zajemce máme jen dlouhodobé a bezproblémové. Po celou dobu je jednání na skvělé úrovni. Zachovává si dojem obchodníka s lidským přístupem. Je na něho maximální spolehnutí a kdykoliv je k dispozici. Zajištění servisu po pronájmu je u něho smozřejmostí. Děkujeme

Ing. J. Sýkora

V dnešní době není v módě chválit, ale p. Táborského musím. Skvělá a profesionální práce. Nad naše očekávání. Kdo váhá nad rozhodnutím koho tak zde je jasná volba. Děkujeme rodina Jahelkova.

Jahelkovi

Otevřeně jsme se bránili spolupráci s RK, mysleli jsme si, že vše zvládneme sami. Pan Táborský nám po velmi příjemné schůzce nabídl jeho služby. Od prvního profesionálního nafocení až do předání bylo vše s jeho skvělou asistencí. Děkujeme Roberte.

P. Nekolová

Děkuji panu Táborskému za vyřešení pro nás neřešitelné situace v případě prodeje našeho rodinného domu. Skvělý kontakt na doporučení a mile rád pošlu dále. Děkujeme moc. Drahoňovi.

Jan Drahoň

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení