Reference


Podařilo se nám zajistit naše vysněné bydlení v komplexu Dubice v Liberci pod Ještědem. Pane Táborský děkujeme za rychlost a profesionalitu nebylo moc času... Už jsme tři máme krásného zdravého syna a bylo to bez stresu:-) Rádi Vás doporučíme. Jiránkovi Liberec

M. Jiránek

pan Táborský nám pronajímá již spoustu let byty v našich bytových domech v centru Liberce. Vždy jsme maximálně spokojeni s výběrem, ověřením a zajemce máme jen dlouhodobé a bezproblémové. Po celou dobu je jednání na skvělé úrovni. Zachovává si dojem obchodníka s lidským přístupem. Je na něho maximální spolehnutí a kdykoliv je k dispozici. Zajištění servisu po pronájmu je u něho smozřejmostí. Děkujeme

Ing. J. Sýkora

V dnešní době není v módě chválit, ale p. Táborského musím. Skvělá a profesionální práce. Nad naše očekávání. Kdo váhá nad rozhodnutím koho tak zde je jasná volba. Děkujeme rodina Jahelkova.

Jahelkovi

Otevřeně jsme se bránili spolupráci s RK, mysleli jsme si, že vše zvládneme sami. Pan Táborský nám po velmi příjemné schůzce nabídl jeho služby. Od prvního profesionálního nafocení až do předání bylo vše s jeho skvělou asistencí. Děkujeme Roberte.

P. Nekolová

Děkuji panu Táborskému za vyřešení pro nás neřešitelné situace v případě prodeje našeho rodinného domu. Skvělý kontakt na doporučení a mile rád pošlu dále. Děkujeme moc. Drahoňovi.

Jan Drahoň